logotipas

Privatumo politika

Veislynas “Altoparadas“, tvarko ir saugo kai kuriuos klientų asmens duomenis siekdami užtikrinti sklandų bei kokybišką paslaugų teikimą. Klientų asmens duomenys naudojami tik su paslaugų ir pasiūlymų teikimu susijusiais tikslais, o juos nurodyti prašoma interneto svetainėje esančioje kontaktinėje formoje arba paslaugos užsakymo metu vietoje. Visi pateikti duomenys kaupiami, tvarkomi ir saugomi šioje privatumo politikoje numatytais būdais ir tikslais.

Informacija, kurią mes tvarkome

Kontaktinėje formoje nurodyti kliento asmens duomenys yra naudojami tik paslaugų teikimo tikslais ir tik tiek, kiek yra būtina konkrečiai paslaugai ar pasiūlymui teikti. Kontaktiniai duomenys kaip telefonas, el. pašto adresas, vardas ar pavardė būtini susisiekiant su klientu ir yra surenkami tik šiam konkrečiam tikslui. Duomenys sąskaitoje faktūroje yra privalomi LR įstatymo, todėl jie užpildomi kliento pateikta informacija.

Duomenų gavėjai

Visi kliento duomenys kaupiami ir saugomi nepažeidžiant asmens privatumo, ir negali būti atskleisti tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų Lietuvos Respublikos įstatymai arba klientas atsisakytų vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Kliento duomenų tvarkymas atliekamas laikantis tai reglamentuojančių Civilinio kodekso ir duomenų apsaugos įstatymų.

Asmens duomenų saugojimo terminas

Veislynas išrašiusi sąskaitą faktūrą už suteiktas paslaugas privalo saugoti jas 10 metų nuo jų išrašymo datos. Kiti internetu surinkti duomenis gali būti saugomi neribotą laiką atsižvelgiant į duomenų pobūdį.

Asmens duomenų tvarkymo sąlygos

Jūsų asmens duomenys gali būti renkami, saugomi, tvarkomi, įskaitant teikiami, tiek skaitmenine forma, tiek materialiose ar popierinėse laikmenose bet kokiomis priemonėmis, įskaitant el. paštą ir interneto ryšį, kurios atsižvelgiant į tvarkomų duomenų pobūdį užtikrintų saugų tvarkymą ir užkirstų kelią neleistinai prieigai prie Jūsų asmens duomenų.

Jūsų teisės ir pareigos

Asmuo, užsisakęs paslaugas „Altoparadas“ prisiima atsakomybę už pateiktą informaciją, kuri privalo atitikti teisybę bei sutinka, kad atsako už žalą ir nuostolius, kurie gali kilti dėl melagingos informacijos pateikimo.

Jūs turite teisę reikalauti, kad Jums būtų leista susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis bei kaip jie yra tvarkomi ir prašyti tokius duomenis Jums pateikti. Vieną kartą per kalendorinius metus duomenys gali būti teikiami neatlygintinai, tačiau kitais atvejais už duomenų teikimą gali būti nustatytas atlygis, neviršijantis duomenų teikimo sąnaudų.

Jūs turite teisę reikalauti, kad „Altoparadas“ nemokamai pataisytų visus Jūsų asmens duomenų netikslumus. Taip pat Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys bei kad jie būtų atskleisti trečiosioms šalims, išskyrus jei tai reikalinga tinklalapyje nurodytoms paslaugoms teikti.

Jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėje altoparadas.lt, mes automatiškai be Jūsų sutikimo nerenkame informacijos ar vizitų statistikos, išskyrus kontaktų formos užpildymą, kuri persiunčia Jūsų įvestą informaciją mums.

Jūsų privatumo kontrolė

Mūsų svetainė naudoja slapukus, Jūs bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir išjungti slapukus. Išjungti visų svetainės slapukų nerekomenduojama, nes tai gali sukelti nepatogumus naudojantis kitomis svetainėmis, kur Jūs pageidaujate, kad Jus įsimintų. Paskaitykite savo naršyklės dokumentacijoje pateiktas instrukcijas apie tai, kaip geriausia blokuoti slapukus ir kitus stebėjimo mechanizmus. Šios interneto naršyklės privatumo valdymo nuorodos taip pat gali būti naudingos.

Griežtai būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad svetainė veiktų tinkamai ir mūsų sistemose negali būti išjungti. Naudojame žemiau išvardintus slapukus.

Pavadinimas Tiekėjas Paskirtis Galiojimas
pll_language altoparadas.lt Naudojamas lankytojo svetainės kalbai identifikuoti 1 metai
wordfence_verifiedHuman altoparadas.lt Naudojamas Wordfence Security modulio, padedančio apsisaugoti nuo atakų 1 diena
wfvt_* instagram.com Naudojamas Wordfence Security modulio, padedančio apsisaugoti nuo atakų 1 diena
moove_gdpr_popup altoparadas.lt Išsaugo privatumo pasirinkimo nustatymus 1 metai

Marketingas

Rinkodaros slapukų pagalba, informacija apie naudojimąsi svetaine, pritaikoma klientą dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui. Jie įjungiami tik Jums sutikus. Naudojame žemiau išvardintus slapukus.

Pavadinimas Tiekėjas Paskirtis Galiojimas
_ga altoparadas.lt Registruoja unikalų vartotojo Id pagal kurį indentifikuojama vartotojo elgsena Google Analytics sistemoje 1 metai
_gid altoparadas.lt Registruoja unikalų vartotojo Id pagal kurį indentifikuojama vartotojo elgsena Google Analytics sistemoje Sesija
_gat altoparadas.lt Registruoja unikalų vartotojo Id pagal kurį indentifikuojama vartotojo elgsena Google Analytics sistemoje Sesija
IDE doubleclick.net  Google DoubleClick slapukas, skirtas rinkodaros tikslams 1 metai
DSID doubleclick.net Google DoubleClick slapukas, skirtas rinkodaros tikslams Sesija

Papildomos saugumo priemonės

Informacija, patalpina duomenų bazėje yra apsaugota nuo neteisėto pašalinių asmenų prisijungimo su „Brute force“ (slaptažodžių spėliojimo) apsauga.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos nuostatų ar norite pateikti prašymą dėl prieigos prie savo asmens duomenų, pataisymų ir nesutikimo, galite siųsti elektroniniu paštu altoparadas@gmail.com. Kitu atveju – prašome kreiptis raštu. Prašyme turite aiškiai nurodyti savo vardą ir pavardę. Esant būtinybei, Jums bus pateikti detalesni paaiškinimai.