logotipas
Veislynas

apie1Esame Evandželina ir Arimantas, „Alto Paradas“ šeimininkai

Veislyno istorija prasidėjo įsigijus svajonių šunį, vokiečių aviganį. Po truputį pomėgis bendrauti su augintiniu tapo gyvenimo būdu: ilgi rytiniai pasivaikščiojimai, savaitgalinės išvykos į gamtą, dresūros užsiėmimai kartu su profesionalais, kasdieniai ritualai tarpusavio pagarbai puoselėti, mokymasis ir tobulėjimas. Atsirado patirtis ir noras ja dalintis su kitais. Todėl apsisprendėme žengti kitą žingsnį – įsteigti veislyną.

Šuniukų vadas planuojame tardamiesi su ekspertais. Parenkame poras, kurių genetinis suderinamumas, psichinės savybės, sveikatos testai maksimaliai leidžia išsaugoti geriausias veislės charakteristikas.

Augindami šuniukus sudarome sąlygas jų sveikam fiziniam vystymuisi. Dideliame mūsų kieme šuniukai turi daug vietos ir laisvės žaidimams. Tai ugdo jų ištvermę ir greitį, formuoja proporcingą, grakštų kūną. Šuniukus maitiname kokybišku visaverčiu maistu, taip pat maisto papildais, būtinais spartaus augimo amžiuje. Rūpinamės protiniu ir socialiniu šuniukų vystymusi. Mažyliai turi geras sąlygas bendrauti ne tik su mumis, bet ir su kitais žmonėmis, kitais šunimis. Augimo metu jie pratinami prie namų aplinkos.
Šuniukai parduodami paskiepyti, įvertinti eksperto ir veterinaro, su jau implantuotomis identifikavimo mikroschemomis, ES gyvūno augintinio pasais.

Prieš įsigydami šuniuką turite atsakyti sau į keletą klausimų:
  • Ar esate pasiruošę įsipareigoti priežiūros ir meilės reikalaujančiam šeimos nariui artimiausius 10-14 metų?
  • Ar suprantate, kad šuo gali susižeisti, susirgti, ir gali tekti jį gydyti?
  • Vaikai nesirūpins šuniuku, kad ir kaip žadėtų. Ar prisiimsite visą atsakomybę už naujo šeimos nario priežiūrą?
  • Jei teks keisti gyvenamą vietą, ar liksite augintiniui ištikimi ir pasiimsite jį drauge?

Jei į visus klausimus atsakėte TAIP, tuomet mums belieka tik pasirūpinti, jog mūsų išaugintas šuniukas Jums ir Jūsų visai šeimai teiktų džiaugsmą. Visada esame pasiruošę konsultuoti ir padėti.